Uezpieczenie OC ProamaProama jest na polskim rynku dość świeżą firmą. Marka również jest mało znana polakom. Właścicielem spółki Proama jest spółka GroupAma, która działa na rynkach zachodnich i wschodnich.

 70% zniżki OC w Proama

Już od samego początku Proama kusi klientów zniżką aż 70% na OC i AC. Jest to niezwykle korzystna oferta dla klientów posiadających już 60% zniżki OC. Aby sprawdzić składkę w ubezpieczeniu proama i 70% zniżki należy sprawdzić w kalkulatorze OC.

 Proama OC – dla kogo ubezpieczenie?

Ubezpieczenie Proama OC jest przeznaczone dla każdego posiadacza pojazdów mechanicznych zarejestrowanych na terenie RP. Jest to ubezpproama, pro ama, pro-amaieczenie obowiązkowe, wynikające z ustawy z 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych.

 Jaka cena ubezpieczenia OC w Proama

Składka za ubezpieczenie OC w Proama jest bardzo korzystna i bardzo niska na OC dla większości klientów. Każdy klient może skorzystać z bezpłatnej kalkulacji składki na stronie agenta proama bydgoszcz, ale również w agencja ubezpieczeniowa bydgoszcz. Radzimy jednak skorzystać z gotowych kalkulatorów składek ubezpieczeniowych które wylicza najtańsze OC