Ubezpieczenie OC AXA Direct


Axa jest firmą ubezpieczeniową, która na polskim rynku do nie dawna działałaoc Axa direct tylko w formie direct. Czyli poprzez internet i telefon. Obecnie zaczęła współpracować również z multiagencjami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu klienci mogą liczyć na fachową obsługę i profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe.

 Jakie ubezpieczenie OC można kupić w AXA direct ?

Ubezpieczenie OC komunikacyjne, jest dla każdego posiadacza pojazdu przymusem. Zgodnie z polskim prawem, każde zarejestrowane auto musi posiadać ubezpieczenie OC.  Ubezpieczenie OC Axa direct to więcej niż samo oc. W Axa klient dostaje za darmo w cenie OC także dodatkowe ubezpieczenia: Zielona Karta i Assistance. Taki mini pakiet OC jest podstawowym produktem w Axa.

Czy Axa direct ma tanie oc?

Zdecydowanie tak. Samo OC wychodzi stosunkowo tanio, natomiast bardzo często dla 80% klientów mini pakiet OC z assistance i zielona kartą również wychodzi taniej od  składek tradycyjnych ubezpieczycieli.  Wyliczenie składki ubezpieczenia każdy klient może zrobić samodzielnie. To bardzo prosty proces polegający na skorzystaniu z kalkulatora składek OC Axa. Dodatkowo radzimy sprawdzenie  składki poprzez porównanie cen OC z konkurencją.